Публiкацii
Більше >>>

Приховані 320 блоків сигарет не врятували іноземця від відповідальності.

foto

Сьогодні, 22 травня, інспектори пункту пропуску «Тиса» Чопської митниці Міндоходів України запобігли незаконному вивезенню громадянином Сербії шести ящиків  тютюнових виробів з України у спеціально виготовленому тайнику свого автомобіля.

О п’ятій годині ранку, аби уникнути черг і швидко перетнути українсько-угорський кордон, 60-річний іноземець у зоні митного контролю обрав для перевірки свого легковика «Hyundai» спрощений режим контролю – «зелений коридор». Проте митник з посадовою особою підрозділу з охорони державного кордону вирішили провести спільний поглиблений огляд транспортного засобу й направили його у «червоний коридор».

В результаті огляду виявлено приховані від митного контролю та не заявлені при усному опитуванні 2000 пачок сигарет марки «CHESTERFIELD Red» та 1200 пачок марки «CHESTERFIELD Blue» українського виробництва. Сигарети були приховані у днищі автомобіля, де знаходився спеціально виготовлений тайник (розміром 146х140см), отвір до якого закривала металева пластина розміром 79х34см. Доступ до прихованих 3200 пачок цигарок виявили після демонтажу другого ряду сидінь автомобіля та зняття килимового покриття, під яким знаходився тайник, прикріплений шурупами.

Приховані сигарети сербський водій  визнав своєю власністю. Пояснив інспекторам, що виготовив сховище власноручно, аби переміщувати в ньому приховані сигарети для подальшої їх реалізації за кордоном. За словами чоловіка, у такий спосіб він намагався покращити матеріальне становище своєї сім’ї.

За статтею 483 ч.1 Митного кодексу України відносно громадянина Сербії складено протокол про порушення митних правил. Відтак 3200 пачок сигарет, вартістю майже 36 тисяч гривень, та легковик, в якому переміщувався прихований від митного контролю товар, вилучено до рішення суду.

Такі протиправні дії тягнуть за собою застосування штрафних санкцій в розмірі не менше 100 відсотків від вартості прихованих товарів та їх обов’язкову конфіскацію разом з автомобілем, повідомили  з Головного управління Міндоходів у Закарпатській області.


18:02 22.05.2013
Переглядів: 27901

Відкрите Закарпаття - ViZa


Також читайте:

У словака на кордоні знайшли контрабандні сигарети

На Закарпатті відбувся міжнародний тренінг для митників

Чопську митницю реорганізовують

У Чопі на кордоні вилучили не задекларовану скляну мозаїку

Чопські митники вилучили старовинну монету з листа

Коментарi

Усi коментарi

Додати коментар

Iм'я
Коментар
Код

Незабаром на Закарпаттi

Фестивалі та святкування на Закарпатті у травні >>>

На берегах Ужа відбудеться парад вишиванок >>>

На Міжгірщині відбудеться фестиваль ріплянки >>>

В Ужгороді відбудеться "День моди" >>>

На Рахівщині відбудеться «Карпатський Редик-2013» (ПРОГРАМА) >>>

На цьогорічному "Параді наречених" в Ужгороді обіцяють цікавинки і рекорди >>>

В Ужгороді відкриють дошку Масарику і пам’ятник... їжаку >>>

В Ужгороді буде виставка-ярмарок "Книга-Фест-2013" (ПРОГРАМА) >>>

На Рахівщині будуть фестивити "Берлибашський бануш" >>>

Вiдпочинок, туризм
Санаторii, оздоровлення
Дiлове Закорпаття Курси валют

Курс доллара Курс евро

redtram