"Гуманітарний" заступник Ледиди провів інспекцію у спецзакладі

foto

Для талановитих дітей

Зі станом підготовки до оздоровлення дітей у таборі для обдарованих учнів, що діє на базі Чинадіївської дитячої школи мистецтв, у вівторок, 21 травня, ознайомився заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Іван Качур.

Заклад, що знаходиться у Чинадієві на Мукачівщині здатен прийняти вже з 22 червня 90 дітей - переможців та лауреатів обласних та республіканських творчих конкурсів, олімпіад з художньої та музичної творчості віком до 15 років. Такий унікальний в Україні заклад існує вже досить давно. Саме тут діти з усієї області можуть вдосконалювати свої музичні знання та художні уміння під керівництвом вчителів з Ужгородського музичної училища та Львівської академії мистецтв. У вільний час дітям влаштовують різноманітні конкурси, дискотеки, «веселі старти» та КВН.Маючи напружений графік у навчальному році (навчання у загальноосвітній школі, заняття у художній чи музичній школах, концерти), діти тут можуть займатися улюбленою справою та відпочивати:

- Для них це так звана «п’ята навчальна четверть», - розповів директор закладу Михайло Фендик. – Проте вона складається не тільки з навчання. Ми намагаємося робити все аби діти добре відпочили. Зокрема, влаштовуємо їм екскурсії до термальних басейнів, на озеро Синевир, водоспад Шипіт та навіть аквапарк та оперний театр у Львові.

Іван Качур особисто перевірив всі зали закладу і зазначив, що такі тематичні табори мають неабияку перспективу:

- Ми повинні створювати для талановитих дітей умови не тільки для плідного навчання, а й для відпочинку та оздоровлення. Це один з пріоритетів у роботі, який ставить перед нами Президент України. На підготовку до літнього сезону для цього закладу цьогоріч виділено близько 60 тисяч гривень з обласного бюджету. У майбутньому плануємо збільшити фінансування, щоб в перспективі були і друга, і навіть третя зміна, - відзначив заступник голови ОДА.

Загалом цей табір користується великою популярністю, тому з часом в управлінні культури Закарпатської обласної адміністрації планують спростити процедуру набору, щоб більша кількість талановитих дітей мала можливість оздоровитися.

Прес-центр ОДА


09:32 22.05.2013
Переглядів: 193

Відкрите Закарпаття - ViZa


Також читайте:

В обласному центрі увіковічили двох видатних закарпатців

Ужгородський університет готується відзначити 400-річчя

Цьогоріч на Закарпатті планують оздоровити більше дітей

Качур: Влада допомагатиме в переоснащенні профтехзакладів Закарпаття

На Закарпатті визначили кращих держслужбовців

Коментарi

Усi коментарi

Додати коментар

Iм'я
Коментар
Код

Незабаром на Закарпаттi

Фестивалі та святкування на Закарпатті у травні >>>

На берегах Ужа відбудеться парад вишиванок >>>

На Міжгірщині відбудеться фестиваль ріплянки >>>

В Ужгороді відбудеться "День моди" >>>

На Рахівщині відбудеться «Карпатський Редик-2013» (ПРОГРАМА) >>>

На цьогорічному "Параді наречених" в Ужгороді обіцяють цікавинки і рекорди >>>

В Ужгороді відкриють дошку Масарику і пам’ятник... їжаку >>>

В Ужгороді буде виставка-ярмарок "Книга-Фест-2013" (ПРОГРАМА) >>>

На Рахівщині будуть фестивити "Берлибашський бануш" >>>

Вiдпочинок, туризм
Санаторii, оздоровлення
Дiлове Закорпаття Курси валют

Курс доллара Курс евро

redtram