Публiкацii
 

Чи такого "покращення" життя від залізничників

foto

ми чекаємо?..

Наприкінці червня минулого року в ЗМІ був надрукований матеріал «Хай живе закарпатський «Хюндай» та ужгородські пани-залізничники!». Причиною його появи стало рішення залізничників зняти з рокладу руху з 27.05.12 р. приміську електричку «Мукачево—Ужгород», яка прибувала в обласний центр о 14 год. 06 хв., у курсуванні котрої була і є гостра потреба пасажирів ужгородського та чопсько-мукачівського напрямків...

Це було вчора

Ну і як відреагували на публікацію залізничники? А точно так, ніби  публікації і не було. Ось тому 10 липня 2012 р. і був направлений лист тоді ще першому заступнику голови Закарпатської облдержадміністрації Івану Бушку, а копія — начальнику відокремленого підрозділу Ужгородської дирекції залізничних перевезень Василю Нодю.

У своєму листі-відповіді за №48-01 від 17.07.12 р. В.Нодь писав: «У службовому розкладі приміських та вантажних поїздів, введеному з 27 трваня 2012 р., закладено графік приміських електропоїздів №6523/6524 з відправленням зі станції Мукачево об 11 год. 56 хв...». Проте у довідкових службах ст. Ужгород і Мукачево інформацію свого шефа не підтвердили. Не було цих електропоїздів і в розкладі руху.

Свою брехню залізничники направили начальнику управління промисловості та розвитку інфраструктури облдерж­адміністрації В.Лукечі, котрий у свою чергу і направив її в редакцію.

Далі у своєму листі В.Нодь писав: «У графіку руху на 2012—2013 рр. відмінено курсування приміських електропоїздів 6523/6551, і слідувати вони будуть тільки після вказівки приміської пасажирської служби ДТГО «Львівська залізниця».

Просимо шановних читачів звернути увагу на  електропоїзд №6523. У першому випадку В.Нодь писав, що електропоїзд 6523 відправляється зі ст. Мукачево об 11 год. 56 хв., а у другому — що він курсуватиме тільки після вказівки зі Львова. Ні, що не кажіть, а права рука не знає, що робить ліва. Або, іншими словами, хлопці-залізничники просто відписалися, а Василь Михайлович з легкої руки підписав «папірь», не відаючи, що у нього твориться у господарстві. Згаданий електропоїзд не курсує і понині.

А це сьогодні

Ніяких сюрпризів не очікували пасажири приміських електричок у понеділок 13 травня уже цього року. До речі, серед них багато не тільки ветеранів праці, але й ветеранів та учасників війни. Зранку електропоїздом «Ужгород—Мукачево» о 8 год. 26 хв. вони поїхали на свої дачі, які розташовані (станція Дачна) неподалік Чопа. А повернутись додому електропоїздом «Мукачево—Ужгород» з прибуттям о 10 год. 41 хв. вони не змогли, бо його не було. Не з’явився електропоїзд на ст. Дачна і о 17 год. 12 хв. Помітивши у моїх руках мобільний телефон, люди, а їх було близько 50, попросили кудись зателефонувати.

Працівниця довідкової служби ст.Чоп відповіла чітко і... незрозуміло: «Іде ремонт колії. Коли буде електричка на Ужгород — невідомо!». А на моє питання, що робити людям, чекати потяг чи шукати нічліг, — жіночка просто кинула слухавку. Аналогічною була і відповідь довідкової служби ст. Ужгород, номер телефону якої був постійно зайнятий, хоча я дзвонив майже 15 хв.

Після цього люди говорили не тільки про недолугість керівників відокремленого підрозділу Ужгородської дирекції залізничних перевезень, але й області та країни. Сумно!

Невже так важко було попередити людей про зміни розкладу руху письмовим оголошенням та по радіо перед відправкою електропоїзда вранці? Хто і яку понесе відповідальність за зневагу до людей, за невиконання своїх службових обов’язків? Чого варті красиві слова чиновників у День перемоги 9 травня, коли вже 13-го ветеранам праці і війни плюнули в душу?!

Врешті-решт о 18 год. електричка на Ужгород з’явилась. Приїхавши в місто, люди кинулись у зал приміських сполучень з надією знайти оголошення про зміну розкладу руху електричок. Але, як і вранці, його не було.

Проте начальник ВП «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» ДТГО «Львівська залізниця» Василь Нодь знову стоїть на своєму. Каже, що оголошення про зміну руху електропоїздів 13 травня все-таки були розклеєні на станціях в Ужгороді та Чопі. Тому, мовляв, перед тим, як вирушати в дорогу та купуючи квиток у касі, люди мали поцікавитись, чи буде транспортне сполучення у зворотному напрямку. Дивно, бо кому б це спало на думку — шукати оголошення по стовпах?

«Покращення» життя пасажирів від начальника Ужгородської дирекції залізничних перевезень Василя Нодя триває...

Володимир ТОВТИН, письменник, м.Ужгород.


12:01 21.05.2013
Переглядів: 1721


Також читайте:

На поїзд "Київ-Чоп" більше розраховувати не варто...

На Берегівщині автомобіль врізався у тепловоз

Прокуратура вже проводить слідство за фактом загорання потяга

Укрзалізниця призначила додаткові поїзди з Києва до Ужгорода

Поїзд Ужгород-Київ їздитиме через день

Коментарi

Усi коментарi

Додати коментар

Iм'я
Коментар
Код
www.sportik.com.ua - спорттовары в Киеве по низкой цене.

Незабаром на Закарпаттi

Фестивалі та святкування на Закарпатті у травні >>>

На берегах Ужа відбудеться парад вишиванок >>>

На Міжгірщині відбудеться фестиваль ріплянки >>>

В Ужгороді відбудеться "День моди" >>>

На Рахівщині відбудеться «Карпатський Редик-2013» (ПРОГРАМА) >>>

На цьогорічному "Параді наречених" в Ужгороді обіцяють цікавинки і рекорди >>>

В Ужгороді відкриють дошку Масарику і пам’ятник... їжаку >>>

В Ужгороді буде виставка-ярмарок "Книга-Фест-2013" (ПРОГРАМА) >>>

На Рахівщині будуть фестивити "Берлибашський бануш" >>>

Вiдпочинок, туризм
Санаторii, оздоровлення
Дiлове Закорпаття Курси валют


redtram