Скандальновідомий ужгородський депутат доводить, що він не корупціонер (ДОКУМЕНТ)

foto

І готує позов по захисту честі, гідності та ділової репутації

15 березня 2013 року прокуратура Закарпатської області розповсюдила прес-реліз під назвою «Прокуратура довела в суді, що депутат Волошин – корупціонер» , в якій йдеться про те, що голову ГО “Антикорупція”, депутата Ужгородської міської ради Івана Волошина начебто визнано винним у скоєнні корупційного діяння.

Звертаю Вашу увагу на те, що сфабрикований прокуратурою протокол про корупцію, відносно мене, став наслідком системної роботи нашої громадської організації по висвітленню корупційних діянь та злочинних проявів в роботі прокурора Закарпатської області А.Петруні, а також начальника ДВС Закарпатської області Н.Панової. Дії вищевказаних осіб були направлені на протидію журналістським розслідування ГО «Антикорупція», та  публікуванню їх результатів на сторінках українських ЗМІ.

Офіційна прес-служба прокуратури надала регіональним ЗМІ  (серед яких і Ваше видання ), інформацію про рішення, яке не набуло законної сили,  відтак не мало юридичного значення, а в подальшому взагалі було скасоване  з формулюванням “необґрунтоване та незаконне судове рішення, яке підлягає скасуванню ”.

Ще раз нагадуємо, що зазначена  у статті постанова суду (за підписом судді Микуляка), на яку посилається прес-служба прокуратури Закарпатської області, скасована апеляційним судом Закарпатської області, а сфабрикований з багатьма порушеннями протокол про корупційні дії депутата Ужгородської міської ради Івана Волошина, визнаний недійсним з мотивів “відсутності події правопорушення” (копію Постанови апеляційного суду приєдную до цього листа вкладеними файлами ).

Станом на сьогодні, мною, головою ГО ”Антикорупція”, готується позов по захисту честі гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації та стягнення моральної шкоди з прокуратури Закарпатської області. Також юристами нашої організації готується звернення до Вищої ради юстиції,  Вищої кваліфікаційної комісії суддів, стосовно судді Ужгородського міськрайонного суду П. Микуляка з огляду на винесення ним завідомо незаконного рішення, фабрикування показів свідків, а також всіх інших порушень.

Додаток:
Постанова апеляційного суду Закарпатської області від 30.04.2013 р.Голова ГО “Антикорупція”   Волошин І.І.


16:14 20.05.2013
Переглядів: 470

Відкрите Закарпаття - ViZa


Також читайте:

На Мукачівщині прокуратура знайшла порушення земельного законодавства

Прокуратура підтвердила затримання на хабарі у понад 43 тисячі гривень проректора УжНУ

Прокуратура: Місцеві органи влади не забезпечують повноцінним харчуванням дітей

З’ясувалося, що онук не ґвалтівник

Прокуратура нарешті зацікавилася мукачівським "Водоканалом"

Коментарi

07:44 21.05.2013 Ужгородець

Вітаємо прокуратуру (зокрема Петруню) - тепер злочинці і корупціонери будуть ганяти як псів прокурорів та суддів!!! Браво прокурори... Браво!!! Як розуміємо на черзі програш суду у Львові по Короні... Браво прокурори, браво!!!

Усi коментарi

Додати коментар

Iм'я
Коментар
Код

Незабаром на Закарпаттi

Фестивалі та святкування на Закарпатті у травні >>>

На берегах Ужа відбудеться парад вишиванок >>>

На Міжгірщині відбудеться фестиваль ріплянки >>>

В Ужгороді відбудеться "День моди" >>>

На Рахівщині відбудеться «Карпатський Редик-2013» (ПРОГРАМА) >>>

На цьогорічному "Параді наречених" в Ужгороді обіцяють цікавинки і рекорди >>>

В Ужгороді відкриють дошку Масарику і пам’ятник... їжаку >>>

В Ужгороді буде виставка-ярмарок "Книга-Фест-2013" (ПРОГРАМА) >>>

На Рахівщині будуть фестивити "Берлибашський бануш" >>>

Вiдпочинок, туризм
Санаторii, оздоровлення
Дiлове Закорпаття Курси валют

Курс доллара Курс евро

redtram