Закарпатські орієнтувальники завоювали "срібло"

foto

В особистому чемпіонаті України

10-14 квітня в в Чернівецькій області в с. Бояни Закарпатські спортсмени-орієнтувальники з вадами слуху в особистому чемпіонаті України завоювали дві срібні медалі в юніорському класі.

Першим стартом 2013 року став особистий Чемпіонат України серед спортсменів з вадами слуху, в околицях с. Баяни та с. Магала Чернівецької області. В змаганнях прийняли участь понад 60 спортсменів які представляли 9 областей. Закарпатська область в перше виставила спортсменів з ОДЮСШІ директор Алтуніна Тетяна Євгенівна де в 2012 році завдяки Чегілю А.А. начальник Закарпатського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», було відкрито відділення спортивного орієнтування при Ужгородській спеціалізованій школи – інтернат І-ІІІ ступеня для глухих дітей, директор Бушко Наталія Іванівна. Честь нашого краю відстоювали троє спортсменів а саме: Гедзур Віталій який змагався у групі Ч-21Е, Мирзанич Петро та Юртин Софія-Дарія які змагалися в юніорському класі до 18 років.

Першого дня змагань відбулися  змагання на коротких дистанціях ( 3 км, 12 контрольних пунктів) у юніорському класі група Ч-18 срібло виборов Мирзанич Петро програвши досвідченому киянину члену юніорської збірної команди України хвилину 15 сек. У групі Ж-18 Юртин Софія – Дарія зайняла 7 місце, у групі Ч-21Е Гедзур Віталій 14 місце.

Другого дня  змагань змагались на довгих дистанціях в групі М-18 Мирзанич Петро 11 місце, Ж-18 Юртин Софія-Дарія 6 місце, Ч-21Е  Гедзур Віталій – 16 місце.

Третього дня  змагались в естафетах на середніх дистанціях  де в групі Ж-18 Юртин  Софія-Дарія разом з Матилишин  Тетяною представниця Івано-Франківської області здобули срібло. У групі  Ч-18 Мирзанич Петро разом з Ковтуном В’ячеславом представник м. Києва зайняли 4 місце програвши третім менше хвилини. В дорослому класі Ч-21Е Гедзур Віталій разом з представниками Івано-Франківської області з Коробко Романом та Ерстенюком Володимиром зайняли 5 місце.

Четвертого дня змагань  на середніх дистанціях в групі Ч-18 Мирзанич Петро зайняв 7 місце, у групі Ж-18 Юртин Софія – Дарія зайняла 4 місце.

Наступними  стартами закарпатців стануть командний чемпіонат України серед здорових спортсменів який відбудеться 9 - 13 травня в с. Соколине Бахчисарайського району АР Крим.

Закарпатські  орієнтувальники виражають подяку Управлінню у справах молоді та спорту та його начальнику Ерфану В.Й за багаторічну  фінансову підтримку. Також тренеру  збірної Закарпаття – Георгію Фечо за велику працю, вкладену в підготовку молодих спортсменів.

14:15 16.04.2013