На Закарпатті відбудеться міжнародна конференція з екобезпеки

foto

Участь візьмуть науковці з України, Білорусі і Росії

І Міжнародна науково-практична конференція «Екологобезпечний розвиток територій: проблеми та перспективи» відбудеться 18-21 квітня. Організаторами є Молодіжна громадська організація «Мальовничий край русичів», ДВНЗ «Ужгородський національний університет», ДВНЗ «Запорізький національний університет», Навчально-науковий інститут інформаційних технологій ЗакДУ, Міжнародний державний екологічний університет ім. А. Д. Сахарова (Республіка Білорусь), ДНУ Всеросійський науково-дослідний інститут мисливського господарства і звірівництва ім. Проф. Б. М. Житкова (Російська федерація).

Конференція пройде в Ужгороді та с. Пилипці, що на Міжгірщині. До участі запрошуються фахівці з проблем екологобезпечного розвитку територій, раціонального використання туристично-рекреаційного потенціалу, екологічного будівництва, екологічно-раціонального ведення сільського й лісівничого господарства та екологічного права, науковці, бізнесмени, державні службовці, спеціалісти з туристичного бізнесу, готельно-ресторанного господарства, викладачі, аспіранти, студенти, громадські діячі та всі бажаючі прийняти участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Екологобезпечний розвиток територій: проблеми та перспективи».

До слова, участь у конференції візьмуть і студенти-біологи УжНУ, які, зокрема, готують публікацію по розмноженню енергетичної верби.

Метою конференції є презентація теоретико-практичних результатів досліджень з найважливіших проблем екологобезпечного розвитку територій, у тому числі, з врахуванням їх туристично-рекреаційного потенціалу, а також їх обговорення та обмін досвідом, розробка наукових рекомендацій для господарюючих суб’єктів та органів державного управління з метою сприяння їх практичному впровадженню.
 
Робочі мови конференції: українська, англійська, німецька, російська.

Форма участі у конференції: очна та заочна. Для участі слід:

1. У вказані терміни заповнити та відправити в оргкомітет заявку на участь у конференції. (форма заявки додається)

2. Сплатити благодійний внесок та скановану копію квитанції (якісну цифрову фотокартку) відправити разом із заявою на участь.

3. У встановлені терміни надіслати до оргкомітету тези доповіді, презентацію виступу та/або статтю. (вимоги до оформлення матеріалів додаються)

Збірник тез та презентацій друкуються до конференції та видаються на конференції. Заочні учасники отримують збірник поштою за вказаною адресою.

Матеріали конференції будуть опубліковані у фаховому виданні Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет». Вся інформація відправляється тільки на електронну адресу: eko.konferens@gmail.com

Назва листа повинна містити прізвище та ініціали автора (якщо стаття написана у співавторстві, то прізвище, яке вказано у квитанції про сплату благодійного внеску). Наприклад: Тищенко П.В. або Tyshchenko P.V.

Назва документів, що надсилаються повинна містити прізвище автора та, через нижнє підкреслення, назву форми документу: заява, квитанція, тези, стаття, презентація (якщо стаття написана у співавторстві, то прізвище, яке вказано у квитанції про сплату благодійного внеску). Наприклад: Тищенко П.В_заява, Тищенко П.В_тези або Tyshchenko P.V_article

Примітка: якщо після надсилання повного пакету документів Вам не відповіли протягом 3 робочих днів, будь ласка, заповніть форму повторно або зателефонуйте для уточнення. Оргкомітет електронною поштою повідомить Вас про отримання та прийняття матеріалів.

Благодійний внесок включає витрати пов’язані із організацією та проведенням конференції, кофе-брейк та публікацією й пересилкою матеріалів конференції.

Разом із заявкою на участь у конференції відправляється сканована копія квитанції про сплату мінімум 50 % від загальної суми благодійного внеску. Залишок суми благодійного внеску можна сплатити у день реєстрації на конференції або при відправці статті.

Контактна інформація:

Контактні особи: Сергій Митровці (моб. тел.:+380 (50) 808-74-50) – укр., рос., нім.

Зинич Василь (моб. тел.: +380 (95) 524-74-27) – англ., нім.

Тищенко Поліна (моб. тел.: +380 (50) 884 93 90) – укр., рос.

E-mail: eko.konferens@gmail.com
 


08:25 05.04.2013
Переглядів: 7

Відкрите Закарпаття - ViZa


Також читайте:

Команда дівчат-хіміків УжНУ здобула титул найкращої

В УжНУ триває спартакіада

Ужгородські богослови взяли участь у Всеукраїнській науковій конференції

На Закарпаття приїдуть головний онколог України та іноземні спеціалісти

Студент біофаку УжНУ здобув два призові місця на Всеукраїнській олімпіаді

Коментарi

Усi коментарi

Додати коментар

Iм'я
Коментар
Код

Незабаром на Закарпаттi

Фестивалі та культурні заходи на Закарпатті у квітні >>>

На тижні в Ужгороді... >>>

У Берегові дасть концерт Етелла Чуприк >>>

Напередодні Дня здоров’я в Ужгороді мірятимуть тиск і цукор у крові >>>

В Ужгороді відбудеться конкурс-фестиваль молодіжного мистецтва >>>

В обласній філармонії можна буде почути «Музику без кордонів» >>>

В Ужгороді чотири дні триватиме акція "Дитинство без меж" >>>

Для потреб дітей-сиріт в Ужгороді проведеть виставку-аукціон >>>

На початку травня відбудеться традиційний фестиваль вина і меду "Сонячний напій" >>>

Вiдпочинок, туризм
Санаторii, оздоровлення
Дiлове Закорпаття Курси валют

Курс доллара Курс евро

redtram