Публiкацii
 

Як ведмеді з котом подружилися

foto

Ґодзілла неодмінно зустрічає всіх, хто завітав до клишоногих

У штаті реабілітаційного центру бурих ведмедів Національного природного парку «Синевир» налічується 11 працівників. Утім, є тут особливий трудівник, який поєднує одразу дві посади, а саме охоронця і екскурсовода…

Кіт Ґодзілла неодмінно зустрічає всіх, хто завітав до ведмедів. Муркочучи, він підбігає до нових відвідувачів і проводжає їх до вольєрів, у яких живуть клишоногі.

З’явився тут кіт недавно. Його привіз Ярослав Бундзяк, якому довірено займатись центром. Передусім, як і годиться для нового «працівника», Ґодзілла пройшов ветеринарний огляд. Лікар Михайло Маслей дав добро на його перебування у спеціалізованому закладі. Потреба у такому охоронці була велика, бо у приміщенні, де зберігалися харчі для ведмедів, розвелися миші. Наступного ж дня після появи Ґодзілли гризуни щезли. До того ж, як не дивно, але мишей чомусь боялися навіть… ведмеді. А от прийшов кіт, ліквідував шкідників і взяв під надійну охорону продовольство для клишоногих. Згодом проявився й ще один талант Ґодзілли. Виявляється, він дуже привітний гід, от тільки екскурсії проводить на котячій мові.

А ще він дуже товариський. Подружився навіть з ведмедями. Тільки біля вольєрів й сидить та спостерігає то за поважною ходою Дюрія, який почувається тут господарем, то за іграми Потапа з Бубочкою… А ті теж звикли до нового мешканця центру й не проявляють до нього жодної агресії. Одного разу Ґодзілла якимось дивом проник навіть у вольєр, по якому гуляв Дюрій. Помітивши кота, охоронці думали, що йому не минути героїчної смерті, але ведмідь не звертав особливої уваги на випадкового сусіда.

Отак і подружилися вісім ведмедів з котом. Живуть собі у «Синевирі», наче в казці, й насолоджуються життям серед дивовижної гірської природи.

Юрій БАБІЧИН, Міжгірський район.


17:45 13.03.2013
Переглядів: 54


Також читайте:

До ведмежого «курорту» в "Синевирі" прибув новий мешканець

У «Синевирі» порахували птахів

У "Синевирі" — поповнення ведмежої родини

Стало відомо скільки тварин у горах Закарпаття

Нині на Закарпатті живуть 169 бурих ведмедів

Коментарi

Усi коментарi

Додати коментар

Iм'я
Коментар
Код

Незабаром на Закарпаттi

Що, де, коли на Закарпатті у березні >>>

Стало відомо як в Ужгороді проводжатимуть зиму >>>

В Ужгороді покажуть виставу "За двома зайцями" >>>

В Ужгороді дасть концерт київський гурт F.R.A.M. >>>

Одеські художники покажуть в Ужгороді «Європейські подорожі» >>>

До річниці проголошення Карпатської України відбудеться V відкритий фестиваль-конкурс стрілецької пісні "Красне поле" >>>

"Бліц" привезе в Ужгород "Каракулі" >>>

«Брати блюзу» дадуть концерт в Ужгороді (ОНОВЛЕНО) >>>

Вiдпочинок, туризм
Санаторii, оздоровлення
Дiлове Закорпаття Курси валют


redtram