Танцювальна корпорація друзів відзначила ювілей

foto

Танцями і солодощами

Їм уже 35 і  через цей колектив пройшло уже  кілька поколінь закарпатців. У далекому 1976 році, було створено, тоді ще, народний колектив. На той час танці не були настільки поширеними, однак цей вид мистецтва завжди поважали і відносилися до нього з особливими почуттями.

Місяці підготовки, кількадесят номерів, на сцені майже  всі учасники корпорації, а їх зараз  у колективі більше 250. Тим часом  у залі ніде впасти яблуку.  Зібралися  друзі, батьки, шанувальники  і колеги. Однак найбільше присутні чекали на появу засновників колективу – Петра та Єви Куштан, які спеціально приїхали з Угорщини. «Дуже приємно що про нас не забули і нас пам’ятають. Я бачу і я втішений тим, що підростає наступне покоління, достойне покоління, яке вміє бачити прекрасне, і вміє творити мистецтво. Дякую вам всім, це один з найкращих моментів нашого життя» - промовив зі сцени Петро Куштан чим зірвав шквал оплесків у залі.Естафету від подружжя Куштанів перебрали Євген та Вікторія Брежинські, саме вони 18 років тому стали опікуватися колективом. Наразі Танцювальною корпорацією займається Євген Брежинський. Як уже згадувалося в колективі більше 250 дітей віком від 5 років. За плечима сотні конкурсів та фестивалів, а у скарбничці – десятки перемог.

Привітати ювілярів зібралися й друзі «по цеху» – колектив «Вікторія», що  подарував кілька танцювальних номерів, «Джерельця карпат» - теж не оминув увагою свято. А ще нагороди та привітання від спілки хореографів.

Під час концерту «друзі» представили один  танцювальний номер із  хореографічної вистави, прем’єра якої відбудеться вже у найближчу суботу.

І на завершення… яке  дитяче свято без солодощів. Під  оплески залу, який вітав іменинників  стоячи, на сцену винесли великий торт, який став доречним доповненням і завершенням танцювального ювілею!


15:01 12.11.2012
Переглядів: 64

Відкрите Закарпаття - ViZa


Також читайте:

Закарпаття отримає ще й сонячну енергію

Студія сучасного танцю «Бліц» запропонує глядачам "Імбирний чай та інші радощі"

В Ужгороді відтанцювали «Ніч в музеї танцю»

У Мукачеві вшанували козаків і повстанців

На Закарпатті ліквідують усі санепідемстанції

Коментарi

Усi коментарi

Додати коментар

Iм'я
Коментар
Код