Публiкацii
 

П’яний закарпатець порізав відвідувачів бару

foto

Через гучну музику

Причиною конфлікту стала голосна музика, яку попросив стишити хлопець за сусіднім столиком…31-річний житель Закарпаття Сергій К. народився у далекому Казахстані, але потім переїхав з батьками в Хустський район Закарпатської області. На даний час проживає у відомому по всій Україні своїми виробами з лози селі Іза. Свого часу хлопець навчався у вузі, але не закінчив його. Сімї не має, постійної роботи теж. Не судимий.

Не знати, який в Сергія характер у нормальному стані, але горілка робить з ним біду: молодик стає надміру дратівливим та агресивним. Відразу шукає пригод на власну голову…

Того червневого дня Сергій весело відпочивав в одному з барів у рідному селі Іза. Набрався хлопець вже добряче, а пяному, як відомо, й море по коліна. У барі стояв популярний серед відвідувачів музичний автомат: кидаєш 50 копійок, і лунає пісня, яку замовляєш. Сергій наміняв монет і вибирав собі пісні одну за одною. І все б нічого, але музика лунала надто голосно. Це не сподобалося компанії, що сиділа за сусіднім столиком. Серед них були й рідні брати Роман та Михайло. Роман піднявся з-за столу, підійшов до апарата й збавив музику. Але таке «зухвальство» явно не сподобалося п’яному Сергію. Підійшовши до свого «кривдника», той схопив його за шию. На захист брата кинувся Михайло, зробивши зауваження хулігану. Окинувши злим оком компанію й зрозумівши, що сили нерівні, Сергій мовчки вийшов на вулицю. Але невдовзі повернувся, тримаючи в руках розбиту скляну пляшку. Недовго думаючи, кинувся з нею на одного з братів, заподіявши ударів по плечу та руці. Мабуть, бив би ще, та хтось з компанії схопив його за плечі й притис. У цей час брат порізаного Романа Михайло вискочив на вулицю й викликав по телефону батька, розказавши тому в двох словах, що відбувається в барі. Батько хлопців приїхав через декілька хвилин і став втихомирювати озброєного хулігана. Але той, недовго думаючи, вдарив і його, поранивши руку.

Врешті-решт поранені покинули заклад і поїхали до лікарні. Невдовзі про різанину в ізівському барі стало відомо працівникам Хустського міськвідділу міліції. За ст.296 ч.1 Кримінального кодексу України (хуліганство) було порушено кримінальну справу. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу, або арешт на строк до півроку, або обмеження волі на строк до трьох років.

Під час слідства Сергій (він перебував на підписці про невиїзд) у скоєному не розкаявся. Навпаки, неодноразово погрожував потерпілим і членам їхньої родини, вимагаючи забрати з міліції заяву…

Вироком Хустського районного суду хулігана засудили за ч. 1 ст. 296 КК України до арешту строком на чотири місяці. Однак сам засуджений оскаржив цей вирок в Апеляційний суд Закарпатської області. Розглянула апеляцію у травні цього року колегія в складі суддів: І. Стан, Ф. Вотьканич, О. Марчук.

У своїй апеляції засуджений вказував на те, що вирок є незаконним та необґрунтованим, тому він просить його скасувати, а кримінальну справу направити на додаткове розслідування.

Заслухавши доповідь судді про суть вироку, пояснення засудженого та дослідивши матеріали справи, колегія суддів прийшла до висновку, що підстав для скасування чи зміни вироку не має. Призначене засудженому покарання відповідає, на переконання суду, тяжкості вчиненого ним злочину та даним про його особу. Керуючись цим, Апеляційний суд області залишив апеляцію, яку подав засуджений, без задоволення, а вирок Хустського суду — без зміни.

ВЗГ УМВС України в Закарпатській області


10:54 05.08.2011
Переглядів: 446


Також читайте:

В Ужгороді порізалися пияки

На Закарпатті — різанина

На Виноградівщині серед білого дня молодики влаштували у кафе стрілянину

Коментарi

Усi коментарi

Додати коментар

Iм'я
Коментар
Код

Прес-анонси
Незабаром на Закарпаттi

Фестивалі та культурні заходи на Закарпатті >>>

Вiдпочинок, туризм
Санаторii, оздоровлення
Дiлове Закорпаття Курси валют


redtram