Вiд автора
Більше >>>

Публiкацii
Більше >>>

На Хустщині фестивалитимуть юні театрали

6–8 травня у с. Нижнє Селище Хустського району, Закарпатської області пройде V Міжнародний дитячий фестиваль театрального мистецтва "Птах"

Кожен з нас шукає ключ від щастя. Всі ми хочемо поринути в світ, де наші бажання та сни стають дійсністю, де двері легко відчиняються, і ми маємо право вибору. Опинитись в кімнаті мрій, фантазій та творчості дуже легко - досить лише заглянути в невеличке село...

Уп’яте в селі Нижнє Селище впродовж трьох днів 6, 7 ,8 травня Ви зможете зазирнути у дитинство, злітати на вільних мистецьких крилах, скупатись в м’яких хмаринках та загорітись новими ідеями та проектами.

Програма фестивалю включає безліч цікавинок. Починаючи з 14.00 свою творчість представлятимуть дитячі театральні студії: "Чіга-Біга" с. Н. Селище, "Гора" м. І. Франківськ, продовжуватимуть презентувати театральне мистецтво з різних напрямків: експериментальний театр "Студія 22" м. Євпаторія, театр танцю "Леліо" м. Київ, літературно-музичний дует "Подорож" м. Чернігів та м. Рівне.

І найцікавіше як для дітей, так і для всіх "кому за шістнадцять": відкриті майстер-класи з традиційних танців, під живий супровід "Гудаків" Закарпаття, Угорщини, Румунії та вільного танцю від викладача Академії мистецтв при Печерській лаврі (Київ), з основ циркової майстерності (Гамбург, Німеччина), майстерні по лозоплетінню, роботі з глиною, виготовленню ляльок-мотанок, прикрас з пластику та металу, а також розважальна програма з інтерактивними іграми, вогняним шоу, показом короткометражних фільмів та вечірками під відкритим небом з найкращими DJ-ми України, повідомили Відкрите Закарпаття-ViZa з Закарпаттурінформу .

Під час проведення фестивалю працюватиме акція "Діти-дітям" по збору коштів для дітей хворих на цукровий діабет, в рамках програми благодійного фонду "Серце до серця", на якій буде відкрита виставка-продаж виробів виготовлених гуртківцями Хустського районного центру позашкільної роботи.


11:26 12.04.2011
Переглядів: 26


Також читайте:

На кордоні з Угорщиною закарпатські митники знайшли живий товар

В Ужгороді відзначать 90-річчя з дня створення першого міського українського професійного театру

Коментарi

Усi коментарi

Додати коментар

Iм'я
Коментар
Код

Прес-анонси
Незабаром на Закарпаттi

Квітневі фестивалі та програми на Закарпатті >>>

На травневі свята в Ужгороді будуть фестивалити >>>

Закарпатська філармонія порадує шанувальників музики циклом концертів >>>

У травні на Закарпаття буде "День бика" >>>

В Ужгороді відбудеться перша передвеликодня «Мистецька толока» >>>

На Закарпатті відбудеться Проща матерів >>>

На Хустщині фестивалитимуть юні театрали >>>

Після Пасхи в Ужгороді розпочнеться "Сакура Фест-2011" >>>

Де і коли в Ужгороді можна буде освятити паску >>>

Вiдпочинок, туризм
Санаторii, оздоровлення
Дiлове Закорпаття Курси валют

Курс доллара Курс евро

redtram