Вiд автора
Більше >>>
Публiкацii
Більше >>>
Нашi партнери

Закарпатські "уенпісти" закликали краян не псувати собі новорічне свято

foto

і вимкнути телевізор 31 грудня

Закарпатська  обласна організація  Української Народної Партії закликає мешканців Закарпаття, напередодні Нового року «Вимкнути телевізор, не псувати собі свято!».

В УНП радять телеглядачам «в Новорічну Ніч краще звернути свої думки до таких вічних цінностей, як любов, родинна злагода та спадкова національна духовність, ніж псувати собі новорічне свято, неодмінним атрибутом якого стануть новорічні звернення до українського народу вищих посадових осіб країни з уявними досягненнями та «захмарними» обіцянками, а також виступами російських зірок з українською псевдокультурою»,

Представники обласної організації УНП не уявляють «з якими словами і побажаннями можновладці звертатимуться до людей, але щоб вони не говорили, їхнім словам уже немає віри». «Тут варто нагадати про ганебні «харківські угоди», за якими Росії на 25 років було продовжено перебування в Севастополі Чорноморського флоту, а також про скасування політреформи та повернення Главі держави необмежених повноважень. Про епопею з ухваленням Податкового кодексу та їхній останній передноворічний подарунок українському народові у вигляді закону про нарахування пені за комунальні борги, а також блискавичного прийняття антинародного бюджету країни», - кажуть в УНП.

«На тлі таких «досягнень» громадяни України не можуть не оголосити передноворічний бойкот представникам цієї влади, вимкнувши телевізори з 22.30 до 24.00 31 грудня і не пускати їх у свої домівки з новорічними вітаннями». - переконані в УНП, повідомили з прес-служби організації.


16:54 30.12.2010
Переглядів: 14


Також читайте:

ЩАСЛИВОГО НОВОГО РОКУ!

Мер Ужгорода дав новорічну обіцянку внутрішнім військам

Міський голова Мукачева побажав землякам у новому році приємних несподіванок

Програма новорічно-різдвяних святкувань у Мукачеві

Балога вже привітав земляків з Новим роком

Коментарi

Усi коментарi

Додати коментар

Iм'я
Коментар
Код

Прес-анонси Незабаром на Закарпаттi

Новорічно-різдвяні фестивалі та атракції Закарпаття >>>

Узимку на Закарпатті теж будуть фестивалі >>>

Програма новорічно-різдвяних святкувань у Мукачеві >>>

Вiдпочинок, туризм
Санаторii, оздоровлення
Дiлове Закорпаття Курси валют

Курс доллара Курс евро