Вiд автора
Більше >>>
Публiкацii
Більше >>>
Нашi партнери

Міський голова Мукачева побажав землякам у новому році приємних несподіванок

foto

Мер міста привітав городян і гостей з Новим роком та Різдвом

Шановні мукачівці, гості міста!

Минає 2010 рік, календар якого майже перегорнуто. Напередодні Новорічних, Різдвяних свят настає час підбити підсумки, подумати про майбутнє й про те, що чекає на нас у наступному році.

Ми прожили цей нелегкий рік, наполегливо працюючи, намагаючись реалізувати те, що задумано. Я радий, що мукачівці прагнуть змінити на краще життя у нашому місті, що ми з любов'ю заговорили про своє Мукачево, пишаючись ним, славлячи його своєю працею. 2010 рік подарував Мукачеву всеукраїнське визнання, коли популярний журнал «Фокус» назвав Мукачево в п'ятірці кращих міст України за комфортністю проживання.

Впевнений, лише копіткою щоденною працею можна змінити місто та наше з вами життя на краще. І всіляко поглиблюючи діалог влади і громади, обираючи нові висоти, маємо прагнути досягати і перемагати, рухатися вперед. На недавніх виборах до місцевих рад переважна більшість із вас, шановні мукачівці, віддала свої голоси за представників Єдиного центру тим самим поклавши на нас велику відповідальність за подальший соціально-економічний розвиток міста. Ми виправдаємо ваше довір'я. Нікого не здивую, якщо скажу, що новий 2011 рік несе нам складні випробування. Отже, шановні друзі, будемо й надалі працьовитими і наполегливими, щоб нам вдалося реалізувати задумане.

У ці останні дні старого року я хочу подякувати усім вам за розуміння та всебічну підтримку, побажати щастя вам і вашим родинам, міцного здоров'я, невичерпного життєвого оптимізму, злагоди і достатку, дивовижних звершень, казкових подарунків, приємних несподіванок долі у новому році. Бажаю всім мукачівцям щастя і Божої благодаті!

А християн східного обряду щиро вітаю з Різдвом Христовим! Сприймаючи всі негаразди і труднощі сьогодення через призму чеснот, уособлених цим знаменним і блаженним днем, можна значно швидше і простіше знайти шляхи їх подолання. Нехай же світло Віфлеємської зірки завжди зігріває ваші серця, зміцнює віру, спонукає до доброчесності і добротворення.

Наступає новий 2011 рік. Від усього серця бажаю вам, дорогі мукачівці, щоб усі негаразди року минулого залишилися разом із ним, а все добре, всі надбання і радісні миті року 2010-го перейшли в рік 2011-й і примножилися.

З найкращими побажаннями і з повагою – Золтан Ленд'єл, міський голова Мукачева.


11:18 30.12.2010
Переглядів: 6


Також читайте:

ЩАСЛИВОГО НОВОГО РОКУ!

Закарпатські "уенпісти" закликали краян не псувати собі новорічне свято

Мер Ужгорода дав новорічну обіцянку внутрішнім військам

Програма новорічно-різдвяних святкувань у Мукачеві

Балога вже привітав земляків з Новим роком

Коментарi

Усi коментарi

Додати коментар

Iм'я
Коментар
Код

Прес-анонси Незабаром на Закарпаттi

Новорічно-різдвяні фестивалі та атракції Закарпаття >>>

Узимку на Закарпатті теж будуть фестивалі >>>

Програма новорічно-різдвяних святкувань у Мукачеві >>>

Вiдпочинок, туризм
Санаторii, оздоровлення
Дiлове Закорпаття Курси валют

Курс доллара Курс евро