Вiд автора
Більше >>>
Публiкацii
Більше >>>
Нашi партнери

На Хустщині батько змушував дітей красти...

foto

собі на пляшку

У дітях більшість з нас, зазвичай, бачить власне майбутнє, опору в старості. Проте не всім дітям їхні батьки приносять радість. Персонаж цієї історії, житель Хустщини, сам штовхав власних дітей на слизьку стезю криміналу.

Родина Б. проживає в селі Драгово Хустського району Закарпаття. Глава сім’ї, 40-річний Іван, в останні роки не мислить свого існування без горілки. П’є безпробудно. Дружина теж полюбляє інколи хильнути. А в сім’ї підростає троє неповнолітніх синів: 10-річний Михайло, 15-річний Іван та на два роки старший Микола. Дітей треба годувати, одягати, наставляти на путь істинний, а тут таке...

Одного похмурого дня після чергового запою п’яний батько зібрав синів і поставив питання руба:

-- Віднині щодня у мене на столі повинна бути пляшка горілки. Якщо ні, то я вас усіх постріляю.

Звідкіля сини мали брати гроші на спиртне, їхньому татові було байдуже. До речі, він навіть порадив, що можна красти або заробляти.

Настанову батька сини сприйняли як вказівку до дії. І пішли красти... Аби не «світитися» в рідному селі, об’єктами нападу обирали в сусідній Заброді. Спершу проникнули, вибивши двері, в одну з тамтешній хат, але нічого звідти не взяли. Далі залізли у будівельний вагончик на новобудові. Тут поцупили інструменти. Того ж дня натиску злодіїв не витримав і торговельний павiльйон місцевого приватного підприємця. Виламавши два замки, хлопці викрали звідти саббуфер з колонками, DVD-програвач та п’ять келехів для пива. Сума збитків сягнула 1000 гривень. А вже наступного дня юні злодії полізли в крамницю у тому ж селі, звідкіля викрали продукти харчування та випивку.

Стурбовані відразу кількома крадіжками за короткий період, у Забродь прибули працівники міліції на чолі з начальником карного розшуку Хустського міськвідділу Юрієм Гобаном. Почалися звичні для таких випадків подворові обходи, робота з т.зв. підобліковим елементом тощо. Від свідків оперативники довідалися, що на місці скоєння усіх крадіжок люди бачили одну й ту ж компанію -- згаданих братів Б. із Драгова. Невдовзі юних крадіїв затримали й доставили для бесіди в Хуст. Хлопці зізналися, як і де крали та чому це робили. Зокрема, “здали” і свого безпутного батька, з яким тепер теж проводиться відповідна робота за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків, повідомляє помічник начальника Хустського МВ УМВС по зв’язках із громадськістю та ЗМІ капітан міліції Сергій Шимон.

Цікаво, що під час скоєння крадіжок уся трійця... ночувала в лісі біля Заброді, де надибала курінь не то лісника, не то пастухів. Звідти брати і вирушали скоювати нічні набіги на об’єкти, там зберігали й крадені речі. Більшу частину поцупленого вилучили. За цим фактом порушено кримінальну справу, повідомив Володимир ПАВЛЮХ, ВЗГ УМВС України в Закарпатській області.


14:54 29.11.2010
Переглядів: 25


Також читайте:

На Ужгородщині безробітний убив бомжа кочергою

На Закарпатті вже взялися грабувати діти

На Воловеччині дядько ховав міну

На закарпатській Міжгірщині крадуть з голоду

На Закарпатті жінка зарізала співмешканця,

Коментарi

Усi коментарi

Додати коментар

Iм'я
Коментар
Код

Прес-анонси Незабаром на Закарпаттi

Головний рабин Закарпаття розкаже про Хануку >>>

В Ужгороді покажуть брендовий одяг з Європи >>>

В Ужгороді вперше пройде Міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez» >>>

В УжНУ думатимуть як покращити співпрацю між дослідниками та бізнесом >>>

У грудні на Закарпатті можна буде побачити таке... >>>

В Іршаві відбудеться спортивно-розважальний фестиваль >>>

Вiдпочинок, туризм
Санаторii, оздоровлення
Дiлове Закорпаття Курси валют

Курс доллара Курс евро