Публiкацii
 

Наша справа важлива всій країні. Якісній Україні

foto

31 жовтня в Україні відбудуться вибори до органів місцевого самоврядування. Вибір, який зробить кожен з нас, визначить розвиток нашої області, наших міст, районів, сіл та селищ на майбутні 5 років

Ми маємо  довести людям, що Єдиний Центр –  це партія з позицією, яка не міняється  залежно від політичного клімату. Для нас головним пріоритетом  були, є і будуть інтереси суспільства і країни.

Депутати  Єдиного Центру не пішли в коаліцію принизливим «тушками». Нас намагалися купити посадами – ми не погодилися на це. Але ми хочемо працювати для людей і для країни. Саме тому ми йдемо у владу.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ  ВЛАДИ

Під час  цієї виборчої кампанії країна вступила в нові політичні реалії. Конституційний Суд повернув Україні Основний Закон 1996 року. Ним найбільшими в державі повноваженнями наділив Президента. Відтепер в його руках зосереджені важелі впливу на усі державницькі процеси – політичні, економічні, соціальні.

Але концентрація влади в одних руках означає одночасну концентрацію відповідальності. Тобто сьогодні Президент може бути як автором усіх перемог, так і єдиним винуватцем невдач.

Нова-стара  Конституція забирає у нього  можливості перекладати вину за поганий  стан справ в Україні на непрацюючий парламент, неефективний уряд чи некомпетентних чиновників. Адже нині Глава держави має прямий вплив на всі вертикалі і горизонталі влади.

КРАЇНА  ПОТРЕБУЄ РЕФОРМ

Президент з першого дня проголосив курс на реформи. Але при цьому в  Кабмін було призначено більшість людей, які навіть під мікроскопом не виглядають реформаторами. Це – уряд старців як за віком, так і за способом мислення.

Про проведення реформ багато говорять як в Адміністрації  Президента, так і в Уряді, однак  суспільство досі їх не бачить.

Вважаю, що найпершим і найголовнішим  пріоритетом є економіка. Утім, Кабінет  Міністрів, якому вже сім місяців, так і не спромігся запропонувати  цілісної, продуманої програми якісних  змін в Україні. Єдиним результатом  роботи уряду лишається недоношений Податковий кодекс. Він складений так, що полегшує життя великому капіталу, але обвалює малий і середній бізнес, заганяє його в «тінь».

Непомірним  тягарем для економіки залишається  надмірний державний апарат. Єдиний Центр і я особисто неодноразово пропонували Президенту, як модернізувати уряд і всю виконавчу владу. Це здатне зберегти сотні мільйонів бюджетних гривень.

Зараз Президент може це зробити сам. Звісно, що уряд і чиновники проти. Однак  саме те, як буде реформований Кабмін і  державні адміністрації, покаже, чи Президент є національним лідером чи служить для задоволення потреб своєї команди.

Події в регіонах показують, що ця команда  дуже часто діє всупереч інтересам  суспільства і країни. Виборча  кампанія свідчить, що місцеві керівники  використовують владу не для зміцнення держави, а лише для зміцнення своїх позицій у державі.

ЧИ  БУДУТЬ ВИБОРИ ЧЕСНІ?

Президент публічно обіцяє, що гарантує проведення чесних, відкритих та демократичних  виборів. Він говорить, що всі учасники мають рівні права. Зустрічаючись  із світовими лідерами в Берліні, Брюсселі, Нью-Йорку Віктор Янукович запевняв, що перші в його каденції вибори пройдуть відповідно до міжнародних стандартів. І синхронно з цими заявами його регіональні намісники на повну задіяли адміністративний ресурс. Складається враження, що команда від’єдналася від Президента і пішла в автономне плавання. Особисто мені важко повірити, що вказівки бетонувати країну та йти напролом виходять з четвертого поверху будинку на Банковій, де розміщений кабінет Глави держави.

Якщо  влада вдасться до фальсифікацій  місцевих виборів – це буде крах для неї, для всіх її інститутів. Це  - шлях до ізоляції України. З нам ніхто не буде рахуватися.

Тому  сьогодні можу точно назвати одну людину, яка має бути найбільше  зацікавлена у проведенні відкритих  і законних виборів. Це – Президент Янукович. Для нього – це перші вибори після виходу до влади. Три попередні кампанії світ визнав демократичними і чесними. Главі держави як нікому потрібно закріпити цю тенденцію.

ЯКІСНА  УКРАЇНА

Єдиний  Центр іде на місцеві вибори з  пропозицією, яка об’єднує. Це пропозиція для всіх місцевих громад. Для кожної людини. В ній немає політики у чистому вигляді, а влада є лише засобом втілення, а не самоціллю.

Ми  назвали нашу програму «Якісна Україна».

Єдиний  Центр розуміє під цими словами  країну, яка є безпечним і зручним  середовищем для життя. В якій будуть всі умови для розвитку особистості і суспільства.

Ми  пропонуємо шість перших і найважливіших  кроків, які наблизять усіх нас  до цієї мети.

Насамперед, це зменшення залежності життя людей  від дій влади.  Це проекти з  побудови інфраструктури та очищення довкілля. Пропозиції у галузі медицини. Завдання з енергозбереження та розвитку альтернативної енергії. Це захист кожного громадянина від посягань на особу, життя, здоров’я і майно.

Наша  партія бере на себе зобов’язання робити нашу країну якісною. Саме для цього Єдиний Центр іде у владу. Ми звертаємося до громад і до кожної людини.  Наша політична сила пропонує угоду взаємності. Ми представляємо виборцям наш план дій і просимо їх про підтримку. Віримо, що ідеї Єдиного Центру будуть сприйняті.

Наше  завдання-максимум – забезпечити швидкий перехід країни від аморфного стану до якісного розвитку. Моя впевненість у гідних перспективах партії випливає із довіри людей до Єдиного Центру.

Наші  представники не раз перемагали на виборах. Нині до наших лав приєднуються відомі і поважні люди. На партію покладають світлі надії.  У нас немає кланів. Ми вільні від корупції і скандалів. Ми не маємо зобов’язань ні перед ким, окрім суспільства, своєї країни і Бога. Єдиний Центр приведе у владу нових людей. Це будуть міцні постаті, з інтелектом, вміннями і прагненням працювати на країну.

Наші  погляди і плани звернуті в  майбутнє своєї країни. «Якісна Україна» - це програма творення, спрямована на кожну людину, однаково потрібна для  Заходу і Сходу, Півночі і Криму. Ми чесно звертаємося з нею до всіх небайдужих і просимо їхньої підтримки. Адже наша справа важлива всій країні. Якісній Україні.


13:50 14.10.2010
Переглядів: 29


Також читайте:

Найближчу неділю Сергій Тігіпко проведе на Закарпатті

Єдиноцентристи Закарпаття озеленили територію на Красному Полі

НА ЗАКАРПАТТІ ВЖЕ ПІДКУПОВУЮТЬ ВИБОРЦІВ І ПОГРОЖУЮТЬ ЇМ

У день виборів на Закарпатті будуть масові заворушення біля виборчих дільниць?

Антон ЗЕЛІНСЬКИЙ: «Не дозволю закарпатських гуцулів загнати у резервацію на власній землі»

Коментарi

Усi коментарi

Додати коментар

Iм'я
Коментар
Код

Прес-анонси Незабаром на Закарпаттi

На Закарпатті розпочинається золота фестивальна осінь >>>

Обласний центр Закарпаття готується святкувати "дєнчик" >>>Вiдпочинок, туризм
Санаторii, оздоровлення
Дiлове Закорпаття Курси валют
  USD EUR RUB
НБУ (оф.курс) 7.9192 10.546 0.2550
0.0000 0.0000 0.0000
Ощадбанк 7.9300 10.380 0.2520
7.9720 10.650 0.2580
Укрексiмбанк 7.9100 10.480 0.2500
7.9720 10.720 0.2570
Правекс-Банк 7.9450 10.550 0.2500
7.9700 10.700 0.2600
Укргазбанк 7.9400 10.400 0.2520
7.9720 10.750 0.2600