Вiд автора
Вiд автора
16:22 18.01.2011
Ярослав ГУЛАН, журналіст

Украсти аптеку від ужгородців? Дозволено

foto

У роки правління Ужгородом Сергієм Ратушняком усі наближені до обласної влади видання нещадно критикували Ужгородську міську раду за дерибан історичної для обласного центру аптеку №1. І, насмілюся зазначити, цілком справедливо.

Однак... І обласна влада вирішила не відставати від колег Ратушняка і Ко. І вирішила продати аптеку №2. Що за кількасот метрів від екс-аптеки №1. Продали.

А до біса місту аптеку? Та ще й муніципальну. Так, доцільніше її продати. А для чого місту аптека, вирішили вони від імені усіх закарпатців. Хай там краще, очевидно думають народні обранці, буде черговий бар. Чи магазин. Чи склад. Це – вигідніше. А може, вони взагалі нічого не думають?..

Отже, віднедавна аптеки №2 в Ужгороді більше не існує. За рішенням обласної ради, приміщення у центрі міста продано. Подякуємо депутатам минулого скликання. І тим, які з них пройшли уже у нинішній склад ради.
 
"Дякуємо"!

Вперше опубліковано на сайті Закарпаття онлайн


Переглядів: 129

( усі статті цього автора )

Також читайте:

За велосипедистів замовмо слово

Транспортна революція чи транспортна брехня? Слово, про ужгородські перевезення

Коментарi

09:37 19.01.2011 я

Пидораси... Мать родную скоро продадут.На тот свет с собой не заберут...но згниют в мучениях.

22:34 19.01.2011 Виктор

Мне жаль тех высокообразованных работников аптеки которые работали столько десятилеитий в етой аптеке.У власти базариники и бестолочи.Но ето не навсегда.

21:14 20.01.2011 Василь

Спродіваюсь, що у нового мекра міста Погорелова вистачить мужності подолати результати самодурства і бандитизму Ратуушняка і повернути аптеку №1 і 2 ужгородцям. Інакше - гріш йому ціна

14:12 21.01.2011 ужгородец Тарас

А как можно облсовету продавать муниципальное имущество?Надеемся, что В.Погорелов прекратит это безобразие! Мало того, что ратушняковские дилетанты загубили государственную "Фармацию" и обанкротили ее, а что б рассчитаться с долгами распродали аптеки и теперь ужгородцам не купить лекарства по госценам, так еще и загубили аптеку на ул. Волошина, которая была одной из самых старинных в Европе, строилась специально для этих целей, и являлась памятником архитектуры, такая еще одна на просторах СССР была только во Львове, и в сборнике охраняемых объектов ЮНЕСКО она упоминается- А МНЕ ВСЕ ПО-ФИГ сказал Ратушняк! Бескультурный бандюк, он нанес городу ущерб, который не смогли сотворить ни годы войны, ни советская власть! ЭТО МУРЛО ОПУСТИЛ УЖГОРОД НИЖЕ КАНАЛИЗАЦИИ, исгадил лицо уникального старинного города, если бы ЭТА КВАЗИМОРДА побыл у власти еще пару месяцев, мы б жили в цыганском таборе!

Усi коментарi

Додати коментар

Iм'я
Коментар
Код
Прес-анонси
Незабаром на Закарпаттi

В Ужгороді готуються святкувати Масляну >>>

Узимку на Закарпатті теж будуть фестивалі >>>

В Ужгороді відбудеться фестиваль британського кіно >>>

В Ужгороді організовують флеш-фест "Бантики кохання" >>>

Вiдпочинок, туризм
Санаторii, оздоровлення
Дiлове Закорпаття Курси валют

Курс доллара Курс евро