Вiд автора
Вiд автора
20:16 16.12.2010
Ярослав ГУЛАН, журналіст

«Маршрутки» Ужгорода: враження дня 1-го

Від сьогодні ужгородці їздитимуть бусами по «2 грн». Правда, деякі депутати заявили: на найближчій сесії потрібно таки залишити попередній тариф. Сумнівно, що це рішення наші обранці підтримають.

Єдине, чим залишилося тішитися пасажирам, котрі обурювались –– 2 гривні це майже як у Києві, що тамтешні маршрутчики заявили: у стольному граді вони можуть коштувати взагалі 6 гривень. Але то таке... Нам до них далеко.

Не утримався нині від "спокуси" випробувати на собі "транспортну реформу".
 
Перше, що впало в око, – на 8-му маршруті з'явився величезний бус неідентифікованої мною марки – в такий, безсумнівно, запакуються і пенсіонери до поліклініки, і студенти до своєї Альма-матер. Як у ньому їдеться – не знаю. Проте, думаю, поки доїде цей автобус від Чорновола до УжНУ, будь-який студент встигне підготуватися до практичної. Ну і звичайно це – плюс. Для студента, звісно ж.
 

На 3-му маршруті, здається, все без змін. Мікроавтобуси залишилися на 27-му. Щоправда – не "ГАЗелі", і то вже радує. А, напевне як пам'ятник ери попереднього мера, залишилися ці "хитрі" машини на 15-му маршруті. Напевне, аби їх в центрі не бачили, зупинку "15" видворили з Корятовича подалі – поближче до "перечинського" вокзалу". Зрештою правильно – звідти буси їздять у села, а Оноківці, як-не-як, село.
 
Пасажири 14-го маршруту відтепер мають щастя їздити у "сірникових коробках". Інакше я гібрид пасажирського "ГАЗеля" із вантажною машиною під назвою "Рута" назвати не можу. Невже не можна сюди на маршрут поставити комфортніші "Еталони" або ж "Богдани"? Чиновникам видніше. "Еталони", до слова, чомусь зникли й з 21-маршруту.
 
Не встигли на більшості кінцевих зупинках поки що покласти табличок із графіком руху. Сподіватимемось, що це станеться найближчим часом. Бо без графіку уся "транспортна реформа" може звестися до нуля.

P.S. І найголовніше: з 14-го маршруту, здається, нарешті, зникли горезвісні "ПАЗи". Напевне, прямо з маршруту поїхали на склад металобрухту. Туди їм і дорога.

Вперше надруковано на сайті Закарпаття онлайн.


Переглядів: 220

( усі статті цього автора )

Також читайте:

Чернівці й у похмуру погоду кольорові

Транспортна революція чи транспортна брехня? Слово, про ужгородські перевезення

Коментарi

14:30 17.12.2010 Ужгород

Оноківці, шановний, це якраз як-не-як частина Ужгороду, причому вже дуже давно.

13:39 20.12.2010 автор

Оноківці мають свою окрему сільску раду, отже від Ужгорода вони зовсім автономні. Можливо, ви плутаєте із Доманинцями - це село дійсно стало ужгородським мікрорайоном.

21:33 23.12.2010 ася

Слухайте ! Люди про шо ви говорите про які маршрутки , про які перевізники, про які зупинки, і про що взагалі. Ви не бачите що в Ужгороді з перевезенням - про сто гавно. Влада прийшла до влади і хоче просто заробити , здавалось бажання реальне, але на що драчити людей , превозите людей практично в ящиках на колемах. ПЕРЕЛІЗЬТЕ ЧЕРЕЗ ЗАБОР В СЛОВАКІЮ І ПОДИВІТЬСЯ ЩО ТАКЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ - НА ЧОМУ ЛЮДЕЙ ВОЗЯТЬ, ЯКІ ГРАФІКИ І ІНШЕ.а НАС ЗА ЛЮДЕЙ НЕМАЮТЬ ТОМІ І ВОЗЯТЬ В ГАВНІ . вИБАЧТЕ ЗА ПРАВДУ.

21:42 23.12.2010 ВАСЯ

А владі скажу - хочете заробитит гроші - бідь ласка вкладіть в справу гроші купіть для міста автобуси і заробляйте , а не випустили один автобус без імені і вимені і качають гроші. лЮДИ СІДАЙТЕ НА ВЕЛОСИПЕДИ І НЕХАЙ БІЗМЕСМЕНИ ГОРЕ ЯКІ ЗАСТАВЛЯЮТЬ ЇЗДИТИ ВАС НА ТИХ МАРШРУТКАХ, ГРЯЗНИХ НЕ МИТИХ,З З НЕ КУЛЬТУРНИМИ ВОДІЯМИ, НАБРАНИМИ ПРОСТО З ВУЛИЦІ, ЯКІ ІНКОЛИ І МАТЮКНУТЬСЯ У ВАШ БІК, - САМІ КАТАЮТЬСЯ НА СВОЇХ МАРШРУТКАХ - ЦЕ ПРАВДА, НЕТАК АВТОР.

Усi коментарi

Додати коментар

Iм'я
Коментар
Код
Прес-анонси
Незабаром на Закарпаттi

Новорічно-різдвяні фестивалі та атракції Закарпаття >>>

Узимку на Закарпатті теж будуть фестивалі >>>

Програма новорічно-різдвяних святкувань у Мукачеві >>>

Вiдпочинок, туризм
Санаторii, оздоровлення
Дiлове Закорпаття Курси валют

Курс доллара Курс евро