Вiд автора
Вiд автора
22:04 15.11.2010
Олександр СОЛОНТАЙ, експерт Інституту Політичної освіти

Перевибори депутатів облради «зависли»

Використовуючи усі можливості тиску і переговорів, ЄЦ домігся від Ужгородської міської виборчої комісії скасування перевиборів по округах №7 і №9. Хоча як відомо, раніше міська виборча комісія двічі постановляла протилежне - визнати вибори на окрузі №9 такими, що не відбулися та визначити необхідність проведення переголосування по округах №№7, 8 і 9.

Пов'язана зміна поведінки ТВК з рішенням суду, яке було прийнято минулого четверга у Львові. Зокрема Львівський апеляційний суд скасував рішення Закарпатського адміністративного суду, яким раніше суд в Ужгороді підтвердив правильність позицій виборчої комісії. Таким чином, виборча комісія Ужгорода, замість того, щоб захищати правильність своєї позиції про необхідність проведення перевиборів на окрузі №9, вирішила здатися.

Але не все так просто, все ж існують і інші можливості захисту. Зокрема, в той же день, коли міська виборча комісія, вирішила скасувати своє рішення про перевибори по округах №7 і №9, суд в Ужгороді виніс ще одне рішення - про необхідність поетапного підрахунку на окрузі №9. Раніше ж, суд виносив рішення про необхідність повторного підрахунку на окрузі №8, і виборчком навіть приступив до нього. Таким чином, наступний округ, який повинен бути перерахований - 9-й.

Таким чином, у короткому підсумку виходить, що округ №7 з виборів депутатів Закарпатської обласної ради «завис у повітрі», а по округах №8 і №9 триває змагання. Зокрема, кандидати по округу №8 вимагають від тервиборчкому перерахувати бюлетені та встановити точніший результат виборів. А, як кандидат по округу №9, добиваюся проведення повторних виборів, бо зокрема впевнений – повторний підрахунок голосів на окрузі засвідчить необхідність їх проведення.


Переглядів: 144

( усі статті цього автора )

Також читайте:

Хлопці, а куди летимо?

Результат місцевих виборів: спокуса монопольної влади

Допоможу сліпій міліції відкрити очі!?

Ефективна стратегія

Йдемо на вибори

Коментарi

Усi коментарi

Додати коментар

Iм'я
Коментар
Код
Прес-анонси
Незабаром на Закарпаттi

Головний рабин Закарпаття розкаже про Хануку >>>

В Ужгороді покажуть брендовий одяг з Європи >>>

В Ужгороді вперше пройде Міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez» >>>

В УжНУ думатимуть як покращити співпрацю між дослідниками та бізнесом >>>

У грудні на Закарпатті можна буде побачити таке... >>>

В Іршаві відбудеться спортивно-розважальний фестиваль >>>

Вiдпочинок, туризм
Санаторii, оздоровлення
Дiлове Закорпаття Курси валют

Курс доллара Курс евро