Вiд автора
Вiд автора
18:28 06.09.2010
Ігор БАРАН, депутат Ужгородської міськради, підприємець

Про футбол, церкву та Ужгородську міськраду

У п’ятницю, 27 серпня, відбулося сесійне засідання Ужгородської міськради

Про результати роботи депутатів із різних регіональних ЗМІ можна дізнатися, що депутати прийняли два рішення: про передачу греко-католицькій громаді пам'ятника Леніну для переробки у пам'ятник єпископу Бачинському, та про звернення на підтримку футбольних клубів "Карпати" та "Металіст" у боротьбі із керівником ФФУ Суркісом. Здавалось би, чи варто задля цих двох питань скликати депутатів, тим більше - в авральному порядку? Мені, наприклад, про сесійне засідання повідомили телефонним дзвінком напередодні о пів на восьму ввечері. Так чому ж така спішка?

По перше, мушу зазначити, що саме такий стиль проведення сесійних засідань в Ужгородській міськраді є не винятком, а нормою ( про сесію 06.08. мені взагалі не повідомили). Депутатів збирають по телефону і перед САМИМ голосуванням роздають проекти рішень. Оскільки згідно закону такі проекти ДО голосування мають бути вивчені у депутатських комісіях, то для  дотримання формальності безпосередньо перед сесією провели спільне засідання ВСІХ депутатських комісій, що тривало близько півгодини. Чи можливо за цей час ВИВЧИТИ 22 питання? Я впевнений, що ні.

І тут уже можна повернутись до самих питань. Почну із описаних вище. Прохання про передачу колишнього пам'ятника лежить в міськраді уже не перший рік, і винесено на голосування саме зараз  із цілком очевидних причин- за два місяці вибори і Сергій Миколайович цілком логічно розсудив, що греко-католиків у місті Ужгороді значно більше, ніж комуністів. Пітвердженням цієї тези є також реакція на лист Мукачівської єпархії за № 308/10 від  26 серпня 2010р, із проханням розглянути та винести на сесію міськради проект охоронної зони Кафедрального собору, Резиденції єпископа по вул.. Капітульній ( Бачинського).  І в рекордний строк, на наступний день дане питання голосується на сесії без всякого вивчення депутатами.

Щодо футболу, то я особисто зрозумів би, якби ми прийняли заяву навесні, щодо дебошу влаштованому вболівальниками "Карпат" у місті Ужгороді.

І останнє, можливо саме те, через що останні місяці сесійні засідання скликаються нашвидко по телефону? Це проект рішення №  165 "про скасування рішень V сесії  V скликання Ужгородської міської Ради" ( загалом п'ять рішень), яким скасовуються всі попередні рішення, що стосуються заміни майна ТОВ "Інтер-ВАЛ", пов'язаного із паном Ратушняком, на майно "Водоканалу". У всякому разі, всі сесійні засідання, де розглядались питання щодо зміни власника об'єктів на Митній, 1, проводились саме таким чином.


Переглядів: 647

( усі статті цього автора )

Коментарi

Усi коментарi

Додати коментар

Iм'я
Коментар
Код
Прес-анонси
Незабаром на Закарпаттi

Фестивалі та святкування на Закарпатті у травні >>>

На берегах Ужа відбудеться парад вишиванок >>>

На Міжгірщині відбудеться фестиваль ріплянки >>>

В Ужгороді відбудеться "День моди" >>>

На Рахівщині відбудеться «Карпатський Редик-2013» (ПРОГРАМА) >>>

На цьогорічному "Параді наречених" в Ужгороді обіцяють цікавинки і рекорди >>>

В Ужгороді відкриють дошку Масарику і пам’ятник... їжаку >>>

В Ужгороді буде виставка-ярмарок "Книга-Фест-2013" (ПРОГРАМА) >>>

На Рахівщині будуть фестивити "Берлибашський бануш" >>>

Вiдпочинок, туризм
Санаторii, оздоровлення
Дiлове Закорпаття Курси валют

Курс доллара Курс евро

redtram